Kazancınız 27%

İyi Çoban'ın Tanığı

Ücretsiz kargo fırsatı!Tüm Türkiye dahilinde 70 TL ve üzeri siparişlerinizin kargo ücretini biz ödüyoruz.

Liste fiyatı: 15.00 TL  
11.00 TL
Kazancınız: 4.00 TL (27%)
KM-İÇT
Stokta
+
İstek listeme ekle

Mons. Luigi Padovese’nin ölümünün 10. yılında yayımlanan bu kitap, kendisinin Türkiye’deki episkoposluk görevi boyunca küçük cemaatine verdiği Türkçe vaazlarından ve pastoral mektuplarından oluşmaktadır.

Bu yazılardaki mesajlar hâlâ güncel ve canlıdır, çünkü Allah’ın Kelamı’na ve Kilise Babalarının sözlerine atıfta bulunurlar. Bu yazılar topluluğa okunmak için yazılmıştır; bu yüzden oldukça sade ve basit bir dille, dinleyicilerin yüreğine hemen dokunur, o zamanın ve bugünün Hristiyan cemaatinin yorgunluğunu, acılarını ve umutlarını yansıtırlar.

Bu sayfalar bir hazine gibidir, çünkü Türkiye’de yaşayan Hristiyanları cesaretlendirir, onların imanına ve tanıklıklarına destek olurlar. Dolayısıyla bu yayının iki amacı vardır: Bir taraftan cemaati için hayatını veren çobanın gerçek tanıklığının duyulmasının devam etmesi, diğeri ise kendi kilise cemaati tarafından bu Allah adamına saygı ve minnettarlık gösterilmesidir.

Sevgili Episkoposumuz Luigi’nin bu yazıları ve örneği, biz tüm Hristiyanları aynı sevgi, tevazu ve sadelikle Müjde’nin ilanı için çalışmaya teşvik etsin.

Eser adı:
İyi Çoban'ın Tanığı
Eser alt başlığı:
Episkopos Luigi Padovese'nin Türkiye'deki Pastoral Yazıları
Dil:
Türkçe
Editor:
Buğra Poyraz
Kapak tasarım:
Ari Kambar
Sayfa tasarım ve dizgi:
Debora Basmacı
Ebat:
13,5 cm x 19,5 cm
Kağıt:
80 gr.
Sayfa:
181
Cilt:
Karton Kapak Kısmi Lak
Basım tarihi:
Haziran 2020
ISBN:
978-975-462-128-0